Pamięci dostarczone do punktu odbioru dość szybko.
Cena była bardzo dobra. Pamięci mam od grudnia i chodzą bez żadnych problemów.
- ZALETY:
- + cena i czas dostawy
- WADY:
- - Punkt odbioru osobistego w Katowicach jest dość kiepsko zlokalizowany ale dobrze, że w ogóle jest :)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy