Astell&Kern Astell&Kern PA10 - Przenośny wzmacniacz zbalansowany

ID produktu: 13337537
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing
Image

Przenośny wzmacniacz zbalansowany

TERATON ALPHA – nowoczesna technologia audio A&K

Znakomite wzmacniacze słuchawkowe generują wierną i czystą reprodukcję dźwięku, kiedy to osiągnie się nie tylko stabilną moc wyjściową, ale także starannie zaprojektowany i odpowiednio wdrożony każdy element, począwszy od zasilania, przez kontrolę szumów, przejścia sygnału, aż po struktury obwodów. AK PA10 jest na tyle mały, że można go z łatwością przenosić. Ponadto doskonale współpracuje z szeroką gamą słuchawek i IEM-ów, a dodatkowo posiada technologię TERATON ALPHA, która jest wynikiem badań AK Ultimate Sound i pozwala na odtwarzanie dźwięku o ultra wysokiej jakości bez żadnych zniekształceń.

Dźwięk wolny od zniekształceń wzmacniacza klasy A

Wzmacniacze klasy A oferują najlepszą liniową moc wyjściową, zapewniając miękkie, ciepłe i naturalne brzmienie poprzez wzmacnianie sygnałów bez zniekształceń i defektów. Jest to cecha, która przyciąga melomanów, nawet jeśli uważa się ją za nieosiągalną w przypadku przenośnych urządzeń audio, ze względu na dużą ilość energii i trudności w konstrukcji, które są związane z małymi urządzeniami.

Kontrola prądu klasy A – intensywny i przestrzenny dźwięk wzmacniacza

Wzmacniacze słuchawkowe nie służą tylko do dostarczania mocy wyjściowej, ale AK PA10 kontroluje prąd tak, aby pasował do różnych rodzajów słuchawek i IEM-ów, co oznacza, że może odtwarzać bardziej intensywny i przestrzenny dźwięk. AK PA10 oferuje trójstopniową kontrolę prądową wzmacniacza klasy A, podkreślając jego cechy w stosunku do wartości prądu, co prowadzi do jeszcze bardziej intensywnego dźwięku. Ponadto, kontrolowanie wartości prądu zapobiega wyczerpaniu baterii z powodu zużycia energii, co jest główną przyczyną, dla której wzmacniacze klasy A nie są często stosowane w przenośnych urządzeniach audio.

Za pomocą opcji trójstopniowej kontroli prądu można tworzyć dźwięki, które pasują do charakterystyki słuchawek i IEM-ów. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tekstura i przestrzeń dźwięku, jakie można uzyskać dzięki temu wzmacniaczowi.

*[Low] Domyślny / [Mid] +50mA / [High] +100mA

Barwne brzmienie dzięki kontroli podbicia

Po podłączeniu do wejścia zbalansowanego, AK PA10 może obsługiwać wyjście do 6,2 Vrms przy wysokim wzmocnieniu. Wybierz odpowiednie wzmocnienie, które zapewnia najlepszy dźwięk dla używanych słuchawek i IEM-ów i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem. AK PA10 w pełni wykorzystuje potencjał Twojego urządzenia audio.

*[Low Gain] Niezbalansowane 2,1 Vrms / Zbalansowane 4,2 Vrms (stan bez obciążenia)  [High Gain] Niezbalansowane 3,1 Vrms / Zbalansowane 6,2 Vrms (stan bez obciążenia)

Prawdziwie zbalansowana konstrukcja obwodu wejściowego/wyjściowego 4,4 mm

Większość przenośnych wzmacniaczy słuchawkowych przekształca niezbalansowane sygnały 3,5 mm na zbalansowane sygnały 4,4 mm lub wcale nie obsługują połączenia zbalansowanego 4,4 mm. Takie kombinacje wejścia/wyjścia ograniczają możliwość korzystania z czysto zbalansowanego wyjścia urządzenia źródłowego, co prowadzi do utraty sygnału podczas procesu przetwarzania. Rzadko spotykanym rozwiązaniem w przenośnych wzmacniaczach klasy A jest obsługa prawdziwie zbalansowanego wejścia/wyjścia 4,4 mm, co zapewnia wysoką moc wyjściową i żywe, bogate brzmienie. AK PA10 obsługuje również niezbalansowane gniazda wejścia/wyjścia 3,5 mm, co umożliwia korzystanie z różnych urządzeń.

*Wyjście jest dostępne dla tego samego rozmiaru co złącze wejściowe (Portów nie można mieszać, np. 3,5 → 4,4 / 4,4 → 3,5)

Analogowy dźwięk AK zawsze pod ręką

Warunki testowe: Wejście 1 Vrms, Głośność na godzinie 1, Niskie wzmocnienie* Przewidywany czas ciągłego odtwarzania oparty jest na wynikach testów firmy i może się różnić w zależności od konfiguracji użytkownika oraz konfiguracji wejścia/wyjścia.

Wskaźnik stanu baterii

PA10 wyświetla aktualny stan i naładowanie baterii za pomocą diody LED. Włączone zasilanie: Białe (70% lub więcej) / Żółte (69%-30%) / Czerwone (30% lub mniej) Ładowanie: Niebieskie światełka migają (niezależnie od włączenia/wyłączenia zasilania) → Niebieskie światełka przestają migać po zakończeniu ładowania

Efekt Crossfeed sprzętowo uzupełniony

Ponieważ słuchawki izolują lewe i prawe kanały, jest to jednym z powodów, dla których podczas dłuższego słuchania może wystąpić większe zmęczenie. Przestrzenność dźwięku jest również ograniczona w porównaniu do odsłuchu tego samego utworu na głośnikach. Funkcja Crossfeed miesza niektóre sygnały z jednego kanału i przesyła je do kanału przeciwnego z niewielkimi opóźnieniami, co tworzy bardziej zcentralizowane i naturalne brzmienie, podobne do słuchania za pomocą głośników. W AK PA10 funkcja Crossfeed jest realizowana wyłącznie w układach sprzętowych, a nie przez cyfrowe oprogramowanie, co gwarantuje płynne i wyrafinowane działanie bez degradacji jakości dźwięku. Włącz Crossfeed, aby doświadczyć żywego, autentycznego i swobodnego dźwięku oferowanego przez tę funkcję.

Doskonały projekt obwodów o wysokiej mocy wyjściowej i niskim poziomie szumów

Wzmacnianie małych sygnałów, aby uzyskać większą moc wyjściową, nieuchronnie prowadzi do wzrostu poziomu szumów. Jednak w przypadku AK PA10 jest inaczej. AK PA10 posiada nasze charakterystyczne analogowe sterowanie głośnością, które płynnie dostarcza sygnał wzmacniacza klasy A. Posiada również oddzielne zasilanie dla każdego bloku audio, które obejmuje zasilanie krzyżowe, głośność, wzmacniacz itp. Ta konstrukcja eliminuje zakłócający szum i minimalizuje szum audio, który może zostać wzmacniany wraz z dźwiękiem.

Design

Slope - projekt AK PA10.

Jednoczęściowa konstrukcja, która łączy się z gumowym podkładem, jest przymocowana do odtwarzacza, podkreślając bezproblemowy i jednocześnie unikalny design urządzenia. Wyprofilowane pokrętło głośności jest jedynym elementem, który jest wbudowany w korpus produktu, a kontrola i oznaczenie głośności są oddzielone. Zapobiega to przypadkowemu zmianie głośności i umożliwia sprawdzenie aktualnego poziomu wyjściowego przy wygodnym sterowaniu głośnością. Gumowy podkład z przodu zapewnia stabilne połączenie między odtwarzaczem a AK PA10 bez ruchu i wibracji. Przełączniki boczne pozwalają użytkownikom łatwo ustawić każdą funkcję, dodając zarazem charakteru do specyficznego, przemysłowego designu AK PA10.

Informacje ogólne

• Model: AK PA10• Kolor obudowy: Grafitowo-szary• Materiał obudowy: Aluminium i silikon• Wejścia analogowe: Niezbalansowane 3,5 mm / Zbalansowane 4,4 mm• Wyjścia słuchawkowe: Niezbalansowane 3,5 mm / Zbalansowane 4,4 mm• Maksymalny poziom wejściowy: Niezbalansowane 2 Vrms / Zbalansowane 4 Vrms• Poziom wyjściowy:[Low Gain] Niezbalansowane 2,1 Vrms / Zbalansowane 4,2 Vrms (stan bez obciążenia),[High Gain] Niezbalansowane 3,1 Vrms / Zbalansowane 6,2 Vrms (stan bez obciążenia)• Wymiary: 2,87" (73 mm) [szer.] x 5,51" (140 mm) [wys.] x 0,91" (23,3 mm) [gł.]• Waga: ok. 325 g• Port ładowania: USB C

Audio

• Pasmo przenoszenia:[Low Gain] ±0,2dB (Warunki: 20Hz~20kHz) Niezbalansowane / ±0,2dB (Warunki: 20Hz~20kHz) Zbalansowane[High Gain] ±0,06dB (Warunki: 20Hz~20kHz) Niezbalansowane / ±0,06dB (Warunki: 20Hz~20kHz) Zbalansowane• Stosunek sygnał/szum [Low Gain] 111dB przy 1kHz, Niezbalansowane / 115dB przy 1kHz, Zbalansowane[High Gain] 114 dB przy 1 kHz, Niezbalansowane / 117 dB przy 1 kHz, Zbalansowane• THD+N: [Low Gain] 0,0045% przy 1 kHz, Niezbalansowane / 0,0015% przy 1 kHz, Zbalansowane[High Gain] 0,0027% przy 1 kHz, Niezbalansowane / 0,0013% przy 1 kHz, Zbalansowane• Przesłuch: [Low Gain] -83dB przy 1kHz, Niezbalansowane / -110dB przy 1kHz Zbalansowane[High Gain] -83dB @ 1kHz Niezbalansowane / -110dB @ 1kHz Zbalansowane• Impedancja wyjściowa 3,5 mm (1,1 oma) / 4,4 mm (1,3 oma)

Bateria

• Pojemność: 4200 mAh 3,8 V litowo-polimerowa• Czas ładowania: Około 3 godzin (szybkie ładowanie 9 V / 1,67 A)Około 4 godzin (ładowanie stadardowe 5 V / 2 A)• Czas odtwarzania: około 12 godzin (niezbalansowane / wejście - 1 Vrms / niskie wzmocnienie / głośność 30%)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Rozwiń opis
Produkt
Producent Astell&Kern
Kod producenta 8809755503659
EAN 8809755503659
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Usługi

Raty dla biznesu

Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!

  • Na cały asortyment sklepu wraz z usługami.
  • Umowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
  • Jesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
  • Wprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • Oferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 01:15
Cześć!
Astell&Kern Astell&Kern PA10 - Przenośny wzmacniacz zbalansowany możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

3 249
Do koszyka