Dysk WD 500GB 2.5" SATA II (WD5000LUCT)
- Format dysku: 2.5"
- Pamięć podręczna: 16 MB
- Pojemność dysku: 500GB
- Prędkość obrotowa: 5400 obr./min.
- Zobacz pełną specyfikację
Format 2,5”
Dysk został przygotowany w formacie 2,5 cala, dzięki czemu może być montowany nie tylko w dużych obudowach typu Full Tower, ale również w znacznie mniejszych konstrukcjach. Znajdzie zastosowanie zarówno w komputerach domowych, jak i zestawach biurowych (także tych stawiających na miniaturyzację) czy też w konfiguracjach specjalistycznych, dostosowanych do obsługi programów i narzędzi szczególnie wymagających pod względem sprzętowym. Wykonana konstrukcja gwarantuje stabilną pracę w dysku w każdych warunkach.
Prędkość obrotowa 5400 obr./min
Dysk twardy pracuje z prędkością wynoszącą 5400 obrotów na minutę, dlatego też dobrze sprawdza się zarówno w ramach użytku domowego, jak i biurowego bądź biznesowego. Zapewni efektywną obsługę systemu operacyjnego, a także sprawną realizację podstawowych zadań. Okaże się również wystarczający do przenoszenia danych między folderami i partycjami, jak również z użyciem nośników zewnętrznych. Wykonanie dysku zapewnia stabilną pracę oraz korzystne parametry użytkowe, które sprawdzą się w domu, w pracy i w szkole.
Interfejs SATA II
Urządzenie jest zgodne z interfejsem SATA II. Jego parametr przepustowości wynosi maksymalnie 3 Gbit/s. Magistrala obsługuje między innymi kolejkowanie zadań, które zwiększa efektywność działania dysku twardego, technologię powielacza portów oraz wyznacznika portu. Dysk twardy SATA II może zostać wykorzystany w komputerach domowych, biurowych i biznesowych. Zapewni stabilną obsługę systemu operacyjnego, kolejnych aktualizacji, a także instalowanych programów oraz narzędzi różnej kategorii.
Dysk twardy 2.5"
Western Digital WD5000LUCT jest przedstawicielem rodziny dysków AV-25. Dyski z tej linii dedykowane są do zastosowań w urządzeniach do przetwarzania audio/wideo, takich jak nagrywarki PVR/DVR czy rejestratory w systemach telewizji przemysłowej. Model ten oferuje 500 GB pojemności. Zastosowanie 16 MB pamięci podręcznej w połączeniu z 5400 obr./min. zapewnia wysoką wydajność urządzenia. Konstrukcja charakteryzuję się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Różne rozwiązania techniczne zapewniają doskonałą pracę napędu w zastosowaniach zarówno domowych jak i biurowych. Dysk zaopatrzony jest w cały zestaw technologii, które odpowiadają za jak najcichszą pracę urządzenia.

- Format dysku 2.5"
- Pamięć podręczna 16 MB
- Pojemność dysku 500GB
- Prędkość obrotowa 5400 obr./min.
Opinia pochodzi z modelu: Dysk WD 1TB 2.5" SATA II (WD10JUCT)
Market


Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu