Golarka Philips Seria 5000 S5050/04
- Czas pracy akumulatora: 30 min
- Czas ładowania akumulatora: 480 min
- Liczba elementów golących: 3
- Możliwość mycia pod wodą: Tak
- Wskaźnik zużycia głowicy: Nie
- Zobacz pełną specyfikację
Golarka rotacyjna
Golarka rotacyjna składa się z różnie osadzonych głowic, które ścinają włosy rotacyjnym ruchem blisko skóry. W przeciwieństwie do golarek foliowych, nie znajdziemy tutaj materiału oddzielającego ostrza od skóry, co może skutkować większymi podrażnieniami przy goleniu. To rozwiązanie jest polecane dla osób o gęstym zaroście, który rośnie w różnych kierunkach.

Możliwość użytkowania na sucho oraz mokro
Golarka mająca możliwość pracy na mokro umożliwia użytkownikowi zastosowanie pianki czy też żelu podczas golenia. Jest to szczególnie ważna funkcja dla osób o wrażliwej skórze.
System golenia: golarka rotacyjna
Tryb pracy: zasilanie akumulatorowe (Ni-MH)
Zastosowanie: golenie na sucho/?mokro
głowice golące: 3
Funkcje: dopasowanie konturów, możliwość mycia w wodzie, automatyczne dopasowanie do sieci
Wyświetlacz: wskaźnik stanu ładowania
Nasadki: 1x nasadka grzebieniowa, trymer
Czas działania: 30min
Czas ładowania: 8h
Akcesoria: torba, Osłona, Philips Bodygroom
- Czas pracy akumulatora 30 min
- Czas ładowania akumulatora 480 min
- Liczba elementów golących 3
- Możliwość mycia pod wodą Tak
- Wskaźnik zużycia głowicy Nie
Philips Polska Skontaktuj się z przedstawicielami Działu Obsługi Klienta i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twojego produktu. Wybierz kategorię produktu i sposób kontaktu.
Market
Philips Polska Skontaktuj się z przedstawicielami Działu Obsługi Klienta i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twojego produktu. Wybierz kategorię produktu i sposób kontaktu.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu