
Lodówka turystyczna Nvox A42G 42 L
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ta lodówka może być zasilana prądem o napięciu 12V, 230V oraz gazem. Dzięki zasilaniu gazowemu możesz wybrać się na biwak, gdzie lodówka będzie chłodzić bez dostępu do prądu. Nie powinno się podłączać takiej lodówki do gniazda samochodowego bez wcześniejszego zapłonu silnika.
- ok. 3-krotnie wyższa wydajność, niż w chłodziarkach termoelektrycznych przy 2-krotnie niższym poborze mocy i hałasie
- wbudowany ultranowoczesny wydajny i ultra cichy agregat (NH3 + R717)
- wysokiej jakości lodówka wyprodukowana na markowych podzespołach
- temperatura chłodzenia do 2°C
- możliwość regulacji temperatury chłodzenia (termostat)
- zasilanie 12V/24V/230V/GAZ z butli (butle ogólnodostępne na stacjach benzynowych)
- pojemność: 42 L (użytkowa 42L)
• ultra nowoczesny agregat absorption system o wysokiej wydajności chłodzi do 2 st. C (może wpływać temp. otoczenia)
• panel sterowania temperaturą chłodzenia
• układ chłodzenia nie wymagający konserwacji
• niesłyszalna praca urządzenia - agregat nie emituje dźwięku
• prosta obsługa
• pobór mocy do 90W DC / Lp GAZ Propan Butan MAX 13g/godz.
• ciśnienie gazu 28-30 mbar.
• zasilanie z gniazda zapalniczki samochodowej 12V lub AC 230V lub butla z gazem
• waga: 17,5kg
• wymiary: szer. 500mm x głęb. 470mm x wys. 445mm
• w zestawie: - lodówka, - okablowanie na 230V, - kabel zasilający 12V do gniazda zapalniczki, - zasilacz 24V do gniazda zapalniczki
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu