Obudowa SilentiumPC Pax M70 Pure Black V2 (SPC135)
- Kompatybilność: ATX, Micro ATX (uATX)
- Maksymalna długość karty graficznej [cm]: 41.5
- Typ obudowy: Midi Tower
- Zasilacz: Bez zasilacza
- Zobacz pełną specyfikację
Midi Tower
Obudowa komputerowa typu Midi Tower to najbardziej popularna, a zarazem uniwersalna konstrukcja stosowana przy konfiguracji sprzętowej. Bez trudu umieścisz w niej najważniejsze podzespoły. Jest to wszechstronne rozwiązanie, które pozwoli na budowę jednostki przeznaczonej zarówno do pracy biurowej, jak i dla miłośników wirtualnej rozrywki. Szeroka oferta zapewnia możliwość wyboru spośród wielu modeli. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz obudowę najbliższą Twoim preferencjom.
Micro ATX (uATX)
Przy wyborze konfiguracji komputerowej należy zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. W przypadku Micro ATX projektanci ograniczyli liczbę slotów na płycie do czterech, dzięki czemu udało się uzyskać dużo mniejsze rozmiary w stosunku do ATX. Użytkownicy mogą więc sięgnąć po kompaktowe obudowy, a tym samym zaoszczędzić nieco powierzchni biurowej. Wiele z nich pozwoli na instalację wysokiej klasy podzespołów. Taki komputer sprawdzi się zarówno w pracy, jak i rozrywce.
ATX
Przy wyborze podzespołów komputerowych należy koniecznie zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Najbardziej popularny i powszechnie stosowany format to ATX. Ten uniwersalny układ pozwoli podłączyć wiele podzespołów o różnym zastosowaniu. Mogą być to zarówno komponenty, które sprawdzą się przy pracy biurowej, jak i wysokiej klasy karty graficzne, czy procesory przeznaczone dla graczy. Tak wszechstronne rozwiązanie wymaga oczywiście obudowy o odpowiednich wymiarach.
Wyciszona obudowa
Obudowa komputerowa z wyciszającą konstrukcją to doskonała propozycja dla osób, które pragną maksymalnie skupić się na pracy, czy rozrywce. Specjalne maty pozwolą znacznie zminimalizować hałas emitowany przez podzespoły. Takie rozwiązanie będzie niezwykle przydatne przy konfiguracji mocnych komputerów o znakomitej wydajności. Stosując wysokiej klasy komponenty, wentylatory będą pracować najgłośniej. Dlatego to właśnie gracze w szczególności docenią komfort zabawy, jakie gwarantują tego typu obudowy.
Wysokość układu chłodzenia do 17.5 cm
Obudowa komputerowa, która pozwoli na instalację układu chłodzenia CPU o wysokości do 17.5 cm sprawdzi się idealnie przy budowie konfiguracji komputerowej o wielu zastosowaniach. Dzięki takiej konstrukcji będziesz mógł dobrać kompatybilne modele wentylatorów o różnych parametrach. Wśród nich znajdziesz zarówno proste układy przeznaczone do chłodzenia urządzeń biurowych, jak i te bardziej zaawansowane, które znajdziemy w jednostkach dla miłośników wirtualnej rozrywki, czy użytkowników profesjonalnych.
USB 3.0 x2
Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 3.0 stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. To idealna metoda komunikacji pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami, które również wspierają tę technologię. Będziesz mógł bez trudu podłączyć pendrive, czy dysk zewnętrzny i skorzystać z opcji wymiany plików. Złącze typu USB 3.0 pozwoli również naładować telefon komórkowy i wiele innych sprzętów. To szybkie, niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne połączenie, które obecnie stanowi standard.
USB 2.0 x2
Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 2.0 to idealna propozycja dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie użytkowania. Jedno ze złącz możesz wykorzystać np. do naładowania smartfona, gdy drugie pozwoli na szybką komunikację pomiędzy komputerem a dyskiem zewnętrznym. Połączenie jest nadzwyczaj proste, a przede wszystkim bezpieczne. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej, gdzie pliki często przechowujemy w pamięci zewnętrznej, jak i przy zastosowaniach domowych.
Złącza słuchawkowe/głośnikowe
Obudowy wyposażone w uniwersalne złącze audio zapewnią najwyższy komfort rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz głośniki lub słuchawki do komputera. Możesz bez przeszkód słuchać ulubionych utworów muzycznych, a także oglądać świetne filmy, czy seriale. Zadowoleni będą w szczególności entuzjaści gier, dla których dźwięk często definiuje udaną zabawę przy najlepszych produkcjach. Tego typu złącze to niezwykle prosta, a zarazem niezawodna konstrukcja, która obecnie stanowi standard.
Złącze mikrofonowe
Obudowa wyposażona w złącze mikrofonowe sprawdzi się idealnie wśród wymagających użytkowników, którzy liczą na maksymalny komfort pracy i rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz mikrofon do komputera, aby wygodnie prowadzić rozmowy głosowe. Funkcja ta znajdzie szerokie zastosowanie w nowoczesnych biurach, gdzie wideokonferencje stanowią powszechną formę komunikacji. Zadowoleni będą również miłośnicy wirtualnej rozrywki, gdyż to właśnie kontakt głosowy pozwala na efektywną rywalizację drużynową.
Czytnik kart pamięci
Obudowa wyposażona w czytnik kart pamięci to doskonała propozycja dla osób, które oczekują maksymalnego komfortu użytkowania. Ta metoda komunikacji pozwoli na bardzo szybką wymianę plików pomiędzy kartą pamięci smartfona, czy aparatu fotograficznego. W ten sposób łatwo przeniesiesz dane na dysk twardy komputera, aby następnie zgromadzić je w folderach lub opublikować na blogu i portalach społecznościowych. Teraz nie musisz już sięgać po specjalny adapter, gdyż wygodne połączenie będzie zawsze w zasięgu ręki.
SilentiumPC Pax M70 Pure Black to pierwsza wyciszona obudowa w naszej ofercie. Odznacza się ona nowoczesną konstrukcją oraz wysoką jakością użytych materiałów.
Wyciszające właściwości Pax M70 zawdzięcza zastosowaniu mat wygłuszających (masa bitumiczna), które znajdują się na obu panelach oraz na drzwiczkach frontowych. Wloty powietrza zostały tak wyprofilowane, aby ograniczały szum przepływającego powietrza.
Wnętrze obudowy to rewolucyjna dwu-komorowa konstrukcja, w której elementy tradycyjnie znajdujące się w torze przepływu powietrza (koszyki na dyski twarde oraz kable) zostały przesunięte w okolice zasilacza oraz ukryte pod specjalną osłoną. Struktura ta pozwala na lepsze chłodzenie podzespołów, poprawia sztywność konstrukcji oraz zwiększa możliwości porządkowania kabli zasilających. Szkielet obudowy pozwala zamontować bardzo długie karty graficzne – do 415mm, a dzięki zwiększonej szerokości obudowy jest możliwość montażu bardzo wysokich chłodzeń CPU o wysokości aż do 175 mm.
Za optymalną wentylację odpowiadają trzy wentylatory z serii SilentiumPC Sigma Pro 120 mm o maksymalnej prędkości 1200 obr/min. Wentylatory te odznaczają się wyjątkowo wysokiej jakości łożyskiem HSB oraz kształtem łopatek, który generuje mniejszy szum niż tradycyjne konstrukcje. Obudowa pozwala na montaż dodatkowych 2 wentylatorów w rozmiarze 120/140 mm. Wbudowany, zlokalizowany za drzwiczkami, podwójny kontroler pozwala na regulowanie do maksimum 5 wentylatorów (jeden przełącznik 2, drugi 3 wentylatory) w trzystopniowym zakresie (szybko / wyłączone / wolno).
Na napędy zewnętrzne przeznaczono dwie zatoki 5,25″, natomiast na wewnętrzne aż trzy dedykowane napędom 2,5″, dwie uniwersalne 2,5″ / 3,5″. Pół otwarta, demontowalna konstrukcja zatok 5,25″ pozwala na montaż z przodu nawet potrójnej chłodnicy.
Na górze obudowy znajduje się duży przycisk zasilania, mały przycisk reset, dwa złącza USB 3.0, dwa złącza USB 2.0, złącza mikrofonu i słuchawek oraz czytnik kart SD XC.
- Kompatybilność ATX, Micro ATX (uATX)
- Maksymalna długość karty graficznej [cm] 41.5
- Typ obudowy Midi Tower
- Zasilacz Bez zasilacza
Sebastian zamontował odwrotnie Fortisa 3, a ja normalnie i jeszcze zostało mi miejsca na 2 wentyl, nie wiem jak Ty to zrobiłeś. Maciej ma problem z hałasem. Zawsze można założyć wiatraki 140 mm, bo na takowe jest miejsce, można też podpiąć wiatraki pod płytę i sterować je przez UEFI. Albo jak sugerowali poprzednicy podepnij jeszcze raz be quieta.Reszta twojej opini to jest czepialstwo do wszystkiego, jakieś dziwne wibracje, coś ugięte. Zainwestuj w sprzęt z pasywnym chłodzeniem to będziesz miał ciszę.
Teraz coś od siebie. Wybierałem między m70 a fractalem r5. Ostatecznie stwierdziłem, że fractal nie jest wart ponad 200 zł dopłaty. A silentium to polska firma więc konsumpcyjny patryjotyzm zadecydował. Warto obejrzeć w internecie recenzje produktu bo pokrywają się z prawdą. Jak ktoś się nastawiał, że pecet będzie po zakupie tej obudowy milczał to jest w błędzie. Szum słychać ale np. jak uruchomiłem laptopa na biurku to się okazało, że zagłuszył szum z m70. Polecam.
- ZALETY:
- + 1. wygląd
- + 2. sporo miejsca w środku
- + 3. masa dobrych rozwiązań z droższych marek
- + 4. polska firma
- WADY:
- - 1. Kiepski filtr na zasilacz
Obudowa jest masywna i bardzo stabilna (prawie 9kg wagi robi swoje), jest stosunkowo cicha (wyciszenie matami bitumicznymi jakąś rolę odgrywa, odnosząc się do mojej poprzedniej obudowy no-name jest wyraźnie ciszej w spoczynku i niewymagających czynnościach), sama jakość wykonania jest na dobrym poziomie, blachy są sztywne, nic nie skrzypi, front panel jest bogato wyposażony. Konstrukcja dwukomorowa - świetne rozwiązanie, cały burdel z kablami można schować w komorze od zasilacza i dysków. Śrubek do montażu również jest od groma, ale nie są one w żaden sposób opisane i radziłbym najpierw je na spokojnie przebadać, do czego pasują, by nie zajechać gwintów.
Skoro już trochę przysłodziłem, to pora również na wady. W moim przypadku podbnie jak koledze Maćkowi jeden z dysków HDD powoduje lekkie buczenie obudowy (na moje szczęście jest to ten dysk, który się usypia) - nie wiem, czego konkretnie to wina, ale również to buczenie tłumi dotknięcie palcem w konkretnym punkcie styku front panelu i panelu bocznego. Kwestia ciszy i temperatur - jest ona względna, ale tutaj nie będzie niczym nowym, że jeśli chcecie mieć niskie temperatury, to ciszy tym bardziej mieć nie będziecie. Na 5V obudowa przy obciążonym zestawie przy ciepłym GTXie 460 nagrzewa się odczuwalnie, a sama karta ma koło 80 stopni (na 12V spada do 74 stopni, ale wtedy liczcie się z szumem, który jest słyszalny). To jest niestety problem większości obudów wyciszonych, więc tutaj cudów nie ma co oczekiwać. Natomiast pomaga wyrzucenie nakładek na topie i zastąpienie ich filtrem, wtedy cieple powietrze ma gdzie uciekać i obudowa nie nagrzewa się tak mocno (hałas mocno nie wzrasta, chyba, że macie kartę "suszarkę". "Instrukcja" jest słaba, pokazane parę zdjęć, brak opisu, do czego które śrubki służą. Zasilacz umieszczony na dole jest ok, ale jeśli macie modularną jednostkę, to radzę najpierw podpiąć odpowiednie kable, ponieważ później zostaje na to mało miejsca przez zatokę 2x3,5".
Mimo wspomnianych wad nie żałuję wydanych pieniędzy na tą obudowę, moim zdaniem jest warta każdej złotówki z 279 i za tą cenę sam fakt wyciszenia jest czymś rzadkim, a dodając do tego dość sporo miejsca w środku i dobre wykonanie uważam ten produkt wartym polecenia.
- ZALETY:
- + Dobre wykonanie
- + Bogato wyposażony front panel
- + Prostota wyglądu
- + Względnie cicha
- + Konstrukcja dwukomorowa (oddzielona płyta główna od dysków i zasilacza)
- + Dużo miejsca na aranżację okablowania
- + 3 wentylatory w zestawie
- WADY:
- - filtr od zasilacza - utrudniony dostęp (wyjąć łatwo, włożyć - trzeba trochę pokombinować)
- - kontroler wentylatorów ma ustawienie high - low - na high wentylatory odczuwalnie hałasują, na low średnio odprowadzają ciepło, brakuje ustawienia medium
- - "tylko" 2 zatoki na dyski mechaniczne (w rzeczywistości można przez przejściówkę 5,25 dołożyć kolejne 2, jeśli ktoś ma taka potrzebę)
- - brak wyciszenia na sankach do zatok 3,5" (objaw - buczenie jednego HDD)
PS. Trzeba uważać z Fortisem 3 w tej obudowie - specyficzne, duże wychylenie tego chłodzenia powoduje, iż koliduje z fabrycznym wiatrakiem z tyłu obudowy (ja miałem niskie pamięci, więc po prostu zamontowałem cooler odwrotnie).
- ZALETY:
- + ogólny wygląd,
- + dużo miejsca w środku, dużo przepustów i zaczepów (śrubki, opaski i inne pierdółki są w zestawie),
- + 3 wiatraki + kontroler obrotów zasilany przez molex (kabelki można ładnie schować i nie plącze się to po płycie głównej),
- + cicha (o ile nie montuje się wiatraków na górnym panelu - trzeba wtedy zdjąć plastikowe osłony i zamontować "meshową" siatkę na magnesach, która jest w zestawie)
- WADY:
- - brakuje mi średniego ustawienia na kontrolerze obrotów (są tylko 3 ustawienia: off, slow, high),
- - po niektórych elementach widać, że są "made in china",
- - przednia klapka otwiera się tylko w jedną stronę,
- - ograniczona ilość dysków - max. 5 szt. (2x2,5/3,5" i 3x2,5").
Nie wczuwałem się za bardzo z montażem fortisa, bo będę zmieniać płytę i proca i wtedy pokombinuję.
Wg mnie tylny i górny wentylator koliduje z fortisem ( radiatorem lub wentylatorem).
- ZALETY:
- + Świetna stylizacja (dla mnie)
- + Dobre wykonanie
- + Porty na panelu i zaślepki do nich
- + W środku dużo miejsca, nawet jeśli masz syf i nie jesteś mistrzem organizacji :-P spokojnie wszystko zmieścisz
- + Osobny case na zasilacz i kable
- + za tą cenę jest godna polecenia
- WADY:
- - Wentylatory w obudowie tylko tryby HI - LOW i tak samo się to ma do głośności. LOW - cisza, HI- wirnik!
- - Filtr na zasilacz ze spodu obudowy mógł być lepiej przemyślany, ciężko go zamontować tak, aby mieć pewność, że dobrze leży przy ponownym montażu
- - Górna zaślepka na ewentualne dodatkowe chłodzenie bardzo się palcuje :-P
- ZALETY:
- + czytnik pamięci
- + duża masa
- + jakość wykonania
- + Dobre wytłumienie
- + drzwiczki znacząco tłumią hałas wentylatorów
- + dużo miejsca
- + dobre wentylatory w zestawie
- + łatwa możliwość wymiany zamknięcia topu obudowy
- WADY:
- - brak pełnej filtracji przeciwkurzowej
- - brak możliwości pracy pełnipasywnej- do zapewnienia dobrej wentylacji potrzeba wentylatorów
Stosunek ceny do jakości + fabryczne wyciszenie obudowy, jest świetny. Nie rozczaruje przeciętnego użytkownika komputera.
- ZALETY:
- + Wentylatory ciche, a montaż podzespołów w obudowie łatwy i przyjemny.
- +
- + Czytnik kart SD bardzo się przydaje, co prawdą jest on na USB 2.0 i nie pozwala na prędkości większe niż 22 MB/s ale fakt, że nie trzeba podłączać innego czytnika by szybko przeczytać karty jest niepodważalny.
- +
- + Filtry łatwe w czyszczeniu i montażu.
- WADY:
- - Podłączenie zasilania do dysków SSD zamontowanych w dedykowanych miejscach w środku obudowy jest troszkę niedopracowane. Wtyczki zasilania SATA są duże i nie mieszczą się do dysku przykręconego bezpośrednio do blachy.
- - Można by zrobić dodatkowe przetłoczenia, unieść dyski nad blachę i nie byłoby problemu.
- -
- - Plastiki i blacha na obudowie mają zauważalnie inny odcień czarni. Metalowe malowane elementy mają jaśniejszy odcień niż elementy plastikowe.
- -
- - Farba przy przykręceniu śrubek lubi się zetrzeć.
Wygłuszenie coś daje, ale jeśli ktoś spodziewa się kompletnej ciszy, to nie jest to ta obudowa. Mam do niej włożony procesor Ryzen 7 2700X ze standardowym chłodzeniem. Wiatrak ten słychać od samego włączenia komputera. Ale tylko jego. Wiatraki dostarczone z obudową są przy nim praktycznie nie słyszalne.
Moim zdaniem jest w niej trochę mało miejsca na dyski 3,5 cala. Ale coś za coś. Dzięki temu, że mieszczą się tylko dwa takie dyski można upchnąć do tej obudowy naprawdę długie karty graficzne.
- ZALETY:
- + Wygląd,
- + Ilość miejsca na kable
- WADY:
- - Brak przycisku reset
- - nie za dużo miejsca na dyski 3,5 cala
- ZALETY:
- + Wyciszenie
- + Elegancka, nie wygląda jak statek kosmiczny z odpustu
- + Piwnica na zasilacz
- + Temperatury
- + Ilość miejsca w środku
- + Dużo miejsca za płytą główną
- + 3 wentylatory w zestawie
- WADY:
- -Brak ustawienia medium na kontrolerze obrotów
- -Pod światło widać różnicę kolorów między np. Blachami, a osłoną otworów wentylatorów.
- -Mógłby się znaleźć przycisk reset, nawet za drzwiczkami.
- -Miejsce tylko na 2HDD, z czego SSD też musiałem tu umieścić, bo flagowy zasilacz SPC ma tylko kątowe zasilanie SATA (Enduro FM1 550W)
- ZALETY:
- + Ciężka obudowa
- + Cena
- + Łatwo demontowalne filtry od wentylatorów
- + Wytłumienie
- WADY:
- - Brak przycisku reset
- - Przycisk power marnie wykonany
- - Kontrolery wentylatorów dostępne po otwarciu drzwiczek zamiast na górze obudowy
Ilość plusów jest większa niż minusów, czyli brać i składać
- ZALETY:
- + Mnogość aranżacji okablowania
- + Wygłuszenia
- + filtry
- + 3 fabryczne wentylatory
- + stabilna
- + solidne wykonanie w tej cenie
- + ilość miejsca
- + duża ilość portów USB
- + miejsca na dodatkowe wentylatory
- + Filtr na top obudowy zamienny z zaślepkami
- + Cena
- WADY:
- - Brak przycisku reset
- - dioda od dysku razi po oczach
- - ciężko wyciągnąć filtr od zasilacza
- - regulacja wentylatorów działa na zasadzie 1/0
- - czyli nie działa bo jak włączymy na low to przepływu powietrza w zasadzie nie ma a na high
- - mamy tornado jak przy startującym odrzutowcu.
Trochę brakuje ustawienia Medium dla wentylatorów (jest tylko LOW i HIGH), ale przepływ powietrza na LOW uważam za wystarczający. Filtr przy zasilaczu rzeczywiście trudno dostępny, jednak myślę że w większości przypadków wystarczy przeczyścić go sprężonym powietrzem.
- ZALETY:
- + cena
- + wykonanie
- + solidna
- + wyciszenie
- + 3 ciche, fabrycznie zamontowane wentylatory
- + filtry
- ZALETY:
- + dobre wykonanie
- + cicha,
- + przemyślana konstrukcja. ( oszczędności w zdrowych dla użytkownika miejscach )
- + dobra cena. W zasadzie realna konkurencja kosztuje ok 500zł ( vide wymieniony wyżej Fractal ).
- + przyzwoite wentylatory w zestawie
- WADY:
- - wentylatory ( na high głośne, na low temperatury mogłyby być jakieś 3-4 stopnie niższe. Ale i tak jest bardzo dobrze ). Te wenty w tej półce cenowej są bardzo dobre. Ogólna ich ocena na 4+.
- - mogłoby być 1-2 miejsca na dyski 3,5 cala więcej.
- ZALETY:
- + bardzo ładna obudowa!
- + front panel posiada nie tylko USB 2.0, ale też dwa 3.0, a przy tym czytnik kart pamięci
- + oryginalnie 3 spore i mocne wiatraczki
- + dwie komory (na płyte główną z jej akcesoriami i zasilacz z dyskami twardymi)
- + łatwe zorganizowanie (schowanie) okablowania
- WADY:
- - zabiera sporo miejsca...
- - brak
Wyciszenie działa, zamontowane wentylatory przy pełnym obciążeniu głośne, ale gdy wyregulujemy na najniższe obroty jest cicho.
Coś mi czasem lekko brzęczy, podejrzewam, że to właśnie któryś z wentylatorów powoduje drgania, przydałyby się jedynie jakieś gumowe podkładki.
Miejsca w środku sporo (1 ssd, 1 hdd, napęd, karta 252mm długości + karta dźwiękowa).
Wentylacja całkiem dobra.
- ZALETY:
- + wyciszenie
- + regulator obrotów wentylatorów
- + miejsca sporo pod typowy zestaw
- + nie miałem problemów ze spasowaniem czegokolwiek
- WADY:
- - może brak gumowych podkładek pod wentylatory
- ZALETY:
- + solidna konstrukcja, klapa z przodu, załączony wentylator, filtry kurzu, pokrywa na górny otwór w obudowie, montaż beznarzędziowy
- WADY:
- - niewiele dające maty wygłuszające, ale uznaję to za gratis :)
- ZALETY:
- + Ciężka
- + wygodna w aranżacji kabli ( masa przejść i dziurek w płytach w środku )
- + HDD można ułożyć na 2 tackach w piwnicy
- + magnetycznych drzwi
- + ekrany antykurzowe
- WADY:
- -trochę za mocna biała dioda HDD ( zamazałem markerem i jest idealnie ;D
- -spodziewałem się większego wyciszenia biorąc pod uwagę ciężkość i maty bitumiczne.
- - przy zamontowaniu górnego wentylatora kable zasilające procka z płyty są dosłownie 2 mm od łopatek wiatraka ;P ( obudowa powinna być wyższa o 0,5 cm)
- ZALETY:
- + solidna
- + wszystkie kable da się schować za przegrodą.
- + dużo miejsca
- + dobry przepływ powietrza z wiatraczkami na low.
- + świetnie dobrane miejsce dla usb.
- WADY:
- - W środku nocy jak się dobrze wsłuchać to da się usłyszeć ciche piszczenie wiatraka.
- - tylko 3 tryby pracy wentylatorów, low, off i max.
- - przydało by się by wentylator z tyło dało się zamontować trochę wyżej, zmarnowane 3 cm.
- - przed założeniem płyty głównej trzeba powkręcać pozostałe dystanse, za pierwszym razem zapomniałem i nie miałem do czego powkręcać śrubek...
- - Drobny kurz wciąż się osiada w środku.
- ZALETY:
- + Chyba już wszystko napisałem powyżej.
- + Dodam jeszcze, że wygląd, ale to kwestia indywidualna.
- ZALETY:
- + Solidnie wykonana
- + Dużo miejsca na ułożenie kabli
- + Wbudowany czytnik kart MicroSD i SD
- + Cicha praca wentylatorów przy ustawienie prędkości obrotowej na najniższy i środkowy poziom
- + Łatwy dostęp do filtrów przeciwkurzowych
- + Piwnica na zasilacz, oraz dyski
- + Możliwość zamontowania wysokich chłodzeń, oraz długich kart graficznych
- + Wykręcane zaślepki na karty rozszerzeń
- WADY:
- -Magnesy na drzwiczkach mogłyby być trochę mocniejsze
- -Brak przycisku reset
- -Wentylatory włączone na maksymalne obroty są głośne
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Obudowa SilentiumPC Pax M70 Pure Black V2 (SPC135) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Te filtry we wszystkich obudowach to ściema.