Robot planetarny Kenwood Robot planetarny (KM023)
- Blender kielichowy: Z blenderem
- Moc: 1500W
- Pojemność blendera kielichowego: 1.5l
- Pojemność misy roboczej: 6.7l
- Regulacja obrotów: Płynna
- Zobacz pełną specyfikację
Robot kuchenny Titanium Major KMM023 Kenwood
Roboty serii Chef i Major to jedne z najbardziej wszechstronnych i mocniejszych urządzeń na rynku. Od początku do końca zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Gdy przygotowanie posiłków znaczy dla ciebie więcej niż codzienny obowiązek, gdy jest wyzwaniem i pasją, gdy masz większe grono stołowników lub często zapraszasz gości - to jest idealny model robota kuchennego dla Ciebie.
Dla wymagających
Roboty serii Chef i Major to jedne z najbardziej wszechstronnych i mocniejszych urządzeń na rynku. Od początku do końca zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Gdy przygotowanie posiłków znaczy dla ciebie więcej niż codzienny obowiązek, gdy jest wyzwaniem i pasją, gdy masz większe grono stołowników lub często zapraszasz gości - to jest idealny model robota kuchennego dla Ciebie.
Możliwości rozbudowy
Robot Kenwood Chef i Major to nie tylko sama maszyna wyposażona w końcówki mieszające.
ZOBACZ FILM o końcówkach mieszających.
Każdy z nich to baza do której można podłączyć całą gamę opcjonalnych przystawek, czyniąc z robota np. sokowirówkę, maszynkę do mielenia, malakser do cięcia lub tarcia, blender, maszynkę do lodów, młynek, sito czy obieraczkę do ziemniaków i wiele innych. Mając jednego robota masz nieograniczoną możliwość rozbudowy, tworząc z niego jedyny w swoim rodzaju system do przygotowywania posiłków.
W zestawie z robotem znajdziecie Państwo;
- maszynkę do mielenia
- młynek uniwersalny
- malakser z 6 jednostronnymi tarczami wykonaną z odporneo na uderzenia materiału TRITAN
- szklany blender ze szkła THERMO RESIST
- wyciskarkę do cytrusów
- wagę
ZOBACZ FILM o wszystkich dostępnych opcjonalnie przystawkach.
Jakość na lata
Roboty Kenwood Chef I Major kupuje się “na lata”. Projekt, użyte materiały i rozwiązania gwarantują bezawaryjną pracę, dzień po dniu, rok po roku. Metalowa obudowa i misa, metalowe narzędzia mieszające, mocny silnik z unikalnym systemem przekładni dający użytkownikowi całe spektrum mocy i prędkości obrotów. Wszystko po to aby latami cieszyć się i dzielić swoją pasją gotowania.
Przykładowe zdjęcie robota z zamontowaną maszynką do mielenia.
Przykładowe zdjęcie robota z zamontowanym młynkiem i wyciskarką do cytrusów.
Zawartość pudełka
Razem z robotem znajdą Państwo komplet trzech narzędzi mieszających.
Zobacz film prezentujący końcówki mieszające.
|
Mieszadło K to nie tylko niepowtarzalny wzór, ale również sposób na uzyskanie doskonałych efektów za każdym razem. Mieszadło K ze stali nierdzewnej dotrze do każdego miejsca w misie. |
|
Trzepaczka jest idealna do ubijania śmietany do tart, deserów z bitej śmietany i kremu, biszkoptów, ciast i profiteroli lub musów, sufletów czy serników. |
|
Koncepcja tej końcówki wzorowana jest na akcesoriach z profesjonalnych cukierni i czerpie z nich inspirację. Hak zagniata ciasto szybko i skutecznie, raz za razem, aby zadziwić efektem uzyskanej gładkości i pulchności ciasta. |
oraz zestaw potrzebnych przystawek rozszerzających możliwości urządzenia.
Malakser
Malakser zawiera ostrze do siekania i 6 tarcz ze stali nierdzewnej do cięcia, rozdrabniania i tarcia. Jest urządzeniem wyjątkowo wszechstronnym. Przy jego pomocy można zmiksować zupę, przyrządzić mus owocowy lub pokroić, poszatkować czy zetrzeć różnego rodzaju składniki.
Malakser wykonany jest z bardzo trwałego materiału, Tritanu, odpornego na upadek z dużej wysokości, zarysowania oraz matowienie, które często pojawia się po wielokrotnym myciu tworzyw w zmywarkach. Dodatkowo materiał nie zawiera składnika BPS.
ZOBACZ FILM
Ostrza do szatkowania
Siekanie i kruszenie
Przy pomocy ostrza można siekać i kroić zarówno twarde, jak i miękkie składniki. Najlepsze efekty uzyskuje się, gdy wszystkie składniki są mniej więcej tej samej wielkości. Podczas krojenia mięs, ryb, owoców, warzyw i orzechów należy korzystać z przycisku pracy pulsacyjnej.
Aby drobno posiekać lub zmielić orzechy, należy ustawić prędkość w pozycję 2 lub 3 i siekać składniki do uzyskania odpowiedniego stopnia rozdrobnienia. Przy pomocy ostrza można również pokroić lub posiekać cebulę, grzyby, seler naciowy lub pomidory, przy czym należy uważać, żeby nie zrobić z nich papki.
Składniki, takie jak papryczki chilli lub czosnek, należy wkładać do uruchomionego wcześniej urządzenia przez podajnik. Aby przyrządzić masło czosnkowe, należy umieścić czosnek i natkę pietruszki (uprzednio osuszoną) w misie malaksera i posiekać je. Następnie dodać pokrojone w kostkę masło i mieszać do uzyskania jednolitej masy.
Przy pomocy ostrza można również samodzielnie przygotować bułkę tartą. W tym celu należy uprzednio pokroić lub połamać na niewielkie kawałki suchą bułkę. Można też kruszyć herbatniki, do późniejszego wykorzystania, jako dekoracja deseru lub na spód tarty.
Miksowanie
Ostrze spisuje się doskonale podczas przygotowywania przecierów owocowych, puree, musów i sosów. Owoce miękkie, takie jak różnego rodzaju jagody, kiwi, mango czy brzoskwinie można miksować na surowo. Duże owoce z pestkami najpierw należy obrać, usunąć z nich pestkę i pokroić w nieco mniejsze kawałki mniej więcej równej wielkości. Owoce twarde np. jabłka, morele, śliwki, gruszki czy rabarbar należy przed miksowaniem namoczyć we wrzątku z cukrem, aby nieco zmiękły. Zawsze należy pamiętać o usunięciu z owoców pestek, przed rozpoczęciem miksowania.
Ostrze jest także idealną końcówką do przyrządzania wyśmienitych zup-kremów. Ugotowane składniki należy włożyć do misy malaksera, dodać nieco wywaru imiksować do uzyskania odpowiedniej konsystencji. Następnie zmiksowaną masę należy połączyć z pozostałym wywarem.
Mieszanie
Przy pomocy ostrza można w bardzo prosty sposób wymieszać składniki na marynatę, sos do sałatki lub przygotować majonez. Można nim mieszać miękkie sery lub jogurt z warzywami, przyprawami i ziołami na dipy lub składniki na ciasto naleśnikowe czy ciasto do zapiekania owoców, warzyw, ryb czy mięs.
Ostrze jest również bardzo przydatne do przygotowywania niewielkich ilości ciasta kruchego lub kruszonki. Wystarczy do misy malaksera wsypać mąkę i dodać tłuszcz – nawet prosto z lodówki, ale pokrojony w grubą kostkę. Następnie mieszać w malakserze z założonym ostrzem, aż masa zacznie konsystencją przypominać grubo startą bułkę. Jeżeli chodzi o kruche ciasto – przez podajnik trzeba dolać jeszcze odpowiednią ilość wody i wymieszać dokładnie na jednolitą masę.
W zestawie z przystawką dostępnych jest sześć tarcz:
Tarcza nr 1: do tarcia
Świetnie spisuje się do tarcia ziemniaków, parmezanu, czekolady i orzechów.
Tarcza nr 2: do rozdrabniania z małymi otworami
Bardzo praktyczna do tarcia twardego sera, czekolady i orzechów, a także twardych owoców i warzyw.
Tarcza nr 3: do rozdrabniania, z dużymi otworami
Przeznaczona do tarcia twardych owoców i warzyw, a także sera, marchwi, jabłek, cukinii i surowych ziemniaków np. na tradycyjne szwajcarskie placki ziemniaczane rösti.
Tarcza nr 4: do krojenia w cienkie plastry
Można przy jej pomocy pokroić ser, ziemniaki czy pietruszkę, a także cebulę i ogórek.
Tarcza nr 5: dokrojenia w grube plastry
Idealna do szatkowania buraka, marchewki, kapusty, cukinii, pora, cebuli, papryki oraz ziemniaków, jak również sera, jabłek, bananów i gruszek. Długie i cienkie warzywa, jak np. por, cukinia czy marchewka, należy wkładać do podajnika pionowo, w efekcie czego zostaną pokrojone w zgrabne plastry. Cebulę zawsze należy obrać i w zależności od wielkości pokroić w połówki lub ćwiartki.
Tarcza nr 6: do krojenia w słomkę typu julienne
Bardzo szybko i sprawnie kroi składniki na zupę lub do sałatek, a nawet na wyjątkowo cienkie frytki. Można na niej także kroić marchewkę, cukinię i inne warzywa do potraw stir-fry czy też ogórka lub selera na sałatki lub dipy.
Porady i wskazówki
1. Przy korzystaniu z tarcz malaksera, należy wypełnić podajnik składnikami przed uruchomieniem urządzenia.
2. Do wprowadzania składników przez podajnik służy popychacz. Podajnik o wąskim otworze jest przeznaczony w szczególności do pojedynczych lub małych składników, aby uniknąć przesuwania się ich na boki.
3. Nie wolno stosować malaksera do mielenia kawy lub kruszenia lodu. Do tego typu zadań doskonale służy
młynek lub blender.
4. Płyny mogą wyciekać z misy malaksera, co może spowodować uszkodzenie urządzenia. Przy miksowaniu zup, najpierw składniki należy wystudzić, potem odcedzić, a dopiero wtedy włożyć je do misy malaksera i zmiksować. Zmiksowaną masę należy przełożyć z powrotem do naczynia z płynem i dokładnie wymieszać przed ponownym podgrzaniem.
5. Przycisk pracy pulsacyjnej zapewnia lepszą kontrolę nad uzyskiwaną konsystencją. Włączając ten przycisk można pokroić lub wymieszać składniki, unikając ich nadmiernego zmiksowania.
6. Siekanie, krojenie i mieszanie należy zawsze zaczynać na małej prędkości, aby uniknąć nadmiernego zmiksowania składników. Malakser działa na bardzo szybkich obrotach. Szatkowanie, tarcie i krojenie powinno odbywać się z mniejszą prędkością, zaś miksowanie z większą.
Blender ze szkła Thermo Resist
Blender z dzbankiem ze szkła odporneo na duże różnice temperatury typu "THERMO RESIST". Pojemność robocza przy blendowaniu "na zimno" - 1,6 l, przy blendowaniu potraw gorących - 1,2 l.
ZOBACZ FILM
Super sprawne ostrza doskonale kruszą lód, rozdrabniają twarde owoce i warzywa.
Maszynka do mielenia
Łatwo przyjąć, że ta maszynka służy tylko do mielenia mięsa, ale świetnie nadaje się do mielenia ryb, twardego sera i warzyw. Wytrzymały, metalowy ślimak zapewnia moc i pracę bez wysiłku.
Przystawka jest standardowo wyposażona w trzy sita; do drobnego (3 mm), średniego (4,5 mm) i grubego (8 mm) mielenia.
ZOBACZ FILM
Sitka
Sitko z małymi otworami służy do mielenia na drobno surowego mięsa i ryb, przeznaczonych na kiełbaski czy pasztet, czyli do potraw, w których ważna jest jednolita konsystencja. Drobno zmieloną rybę, kaczkę, wołowinę lub jagnięcinę można wykorzystać do różnego rodzaju przekąsek i przystawek np. pulpetów po tajsku, chińskich pulpetów Wanton, składanych pierożków czy nadziewanego makaronu ravioli. Sitko z małymi otworami jest idealne do przygotowywania farszu z wołowiny lub jagnięcia do kebbe, zapiekanki pasterskiej oraz do mielenia niewielkich orzechów.
Przy pomocy maszynki i drobnego sitka bardzo szybko można przygotować pasztet z wędzonego łososia. Wystarczy zmielić kawałki wędzonego łososia i wymieszać z niewielką ilością śmietany, roztopionego masła, sokiem z cytryny i przyprawami. Następnie schłodzić przez 30 minut. Smaczna łososiowa przystawka gotowa.
Sitko ze średnimi otworami idealnie sprawdza się do mielenia wołowiny na burgery, chili con carne, pieczeń rzymską, moussakę i nadzienie do zawijania w meksykańskich plackach taco oraz do mielenia jagnięciny na zapiekankę pasterską, pulpety lub kofty. Zamiast wołowiny do burgerów można wykorzystać zmielone chude kawałki kurczaka. Sitko ze średnimi otworami jest bardzo praktyczne do mielenia warzyw, twardego sera i orzechów.
Sitko z dużymi otworami jest niezastąpione do uzyskania masy o wyrazistej strukturze np. do kiełbas. Jest także doskonałe do mielenia surowej wieprzowiny, wątróbki i cebuli na grubo-mielony pasztet lub terrine.
Przez sitko z dużymi otworami można przepuścić skórkę kandyzowaną, którą potem można dodać do deserów czy ciast. Zmieloną na tym sitku świeżą skórkę cytrusów można dodać do marmolady domowej roboty. Przygotowując kisze, fondue czy sosy na bazie sera można zmielić twardy ser.
O czym należy pamiętać używając maszynkę do mielenia?
1. Najpierw należy umieść ślimacznicę w korpusie maszynki, a następnie zamocować ostrze – tnącą stroną do zewnątrz.
2. Sitko należy zakładać tak, aby wycięcie w sitku pasowało do wypustu w korpusie maszynki, następnie należy zakręcić
pierścień mocujący.
3. Przed rozpoczęciem pracy składniki należy położyć na tacce podajnika, następnie przy pomocy popychacza powoli wprowadzać je do korpusu maszynki. Nie wolno wkładać zbyt dużo składników na raz. Należy pamiętać, aby przed mieleniem mięso pokroić w paski o szerokości 2,5 cm. Inne duże składniki należy pokroić podobnie.
Porady i wskazówki
1. Po zmieleniu wszystkich potrzebnych składników, przepuść przez maszynkę kilka kawałków chleba, aby usunąć z niej pozostałości.
2. Pod wylotem składników z maszynki podstaw pokrywę podajnika dostępną w zestawie, która może służyć jako pojemnik na zmielone składniki.
3. Nakładkę do napełniania kiełbas, nakładkę do kebbe oraz dodatkowe sitka można przechowywać w specjalnie zaprojektowanym schowku, znajdującym się w popychaczu.
Nakładka do napełniania kiełbas
Różnorodność kiełbas na świecie jest ogromna. W każdym kraju, a nawet regionie są charakterystyczne rodzaje kiełbas.
Świeże kiełbasy bardzo łatwo się psują, w związku z tym doskonałym pomysłem jest domowy wyrób kiełbas. W domowej „masarni” można eksperymentować z dowolną kombinacją mięs, dodatków i przypraw. Do kiełbas można dodawać zioła np. rozmaryn, szałwię czy tymianek lub przyprawy, takie jak nasiona kopru włoskiego, czosnek, chilli, imbir czy cytrynę. Kiełbasa niekoniecznie musi być mięsna. Doskonale smakują kiełbasy rybne, z owoców morza lub soczewicy.
Do przeważającej większości kiełbas, jako wypełniacz i zagęstnik dodaje się bułkę tartą i jajka, które jednocześnie zmieniają konsystencję kiełbasy i powodują, że jest delikatniejsza w smaku.
O czym należy pamiętać używając nakładki do napełniania kiełbas
Nakładka do napełniania kiełbas jest mocowana na korpusie maszynki do mielenia. Po zmieleniu mięsa, należy zdjąć sitko i ostrze, a w ich miejsce założyć tarczę podstawową i końcówkę do napełniania. W zestawie są dwie końcówki – do grubych i cienkich kiełbas.
Aby uformować kiełbaskę można napełnić specjalny flak zmielonym mięsem. Inną metodą jest zrobienie z mięsa wałeczków bez skórki, a następnie – przed ugotowaniem lub upieczeniem – obtoczenie ich w bułce tartej lub mące z przyprawami. W przypadku korzystania ze specjalnych flaków do kiełbas, łatwiej jest naciągać flak na końcówkę przed założeniem jej na korpus maszynki. W tym celu należy lekko zwilżyć końcówkę do napełniania kiełbas wodą, a następnie naciągnąć flak. Flaki dostępne są w dwóch rozmiarach: standardowym – są to flaki wieprzowe (do grubej końcówki) i cienkim – flaki jagnięce lub baranie (do cienkiej końcówki). Flaki można kupić u rzeźnika lub w niektórych sklepach mięsnych.
Flaki należy przechowywać w lodówce w misce z wodą, dzięki temu będą bardziej śliskie i łatwiej je napełniać. Flaki na kiełbasy można zamrozić w niewielkiej ilości wody.
1. Przed rozpoczęciem napełniania kiełbas masę należy położyć na tacce podajnika. Prędkość pracy robota należy ustawić w pozycję 3 lub 4.
2. Przy pomocy popychacza należy wprowadzać masę mięsną do korpusu maszynki. Przytrzymując koniec flaka, należy powoli i stopniowo ściągać go z końcówki, w miarę jak masa mięsna napełnia flak.
3. Po napełnieniu flaka na całej długości, należy wyłączyć urządzenie. Następnie trzeba skręcić flak co 10 cm, aby powstały osobne kiełbaski lub co 4 cm – na kiełbaski koktajlowe.
Wyciskarka do cytrusów
Przy pomocy wyciskarki do cytrusów można szybko i łatwo wycisnąć sok z każdego owocu cytrusowego. Soki z owoców cytrusowych zawierają mnóstwo witamin, które zanikają, jeżeli sok jest przetrzymywany. Świeżo wyciśnięty sok z owoców cytrusowych jest prawdziwą skarbnicą witamin.
Przy pomocy wyciskarki do cytrusów można wycisnąć sok z pomarańczy, cytryn, limonek i grejpfrutów. Stożek lub inaczej element wyciskający obraca się, wyciskając sok z połówki owocu. Pestki zatrzymywane są na sitku, a sok ścieka do zbiornika znajdującego się poniżej.
Świeżo wyciśnięty sok można wypić lub wykorzystać w ulubionych deserach, takich jak babeczki, sorbety, suflety czy galaretki. Ponadto sok można zastosować do domowych przetworów – marmolady, dżemu czy masła owocowego.
ZOBACZ FILM
Wyciskarka do cytrusów powinna być zawsze pod ręką, gdyż jest najwygodniejszym urządzeniem, które pozwala szybko i sprawnie wycisnąć sok z cytryny lub pomarańczy, potrzebny jako składnik do dipów, sosów do sałatek czy sosów do potraw. Sokiem z cytryn należy skropić obrane wcześniej warzywa i owoce, aby zapobiec przebarwieniu.
Element wyciskający można wykorzystać także do wydobycia miąższu z dużych, dojrzałych pomidorów. W tym celu wystarczy
odciąć z pomidora górną część, nałożyć pomidor na stożek i przy jego pomocy usunąć środek. Następnie powstałą w ten sposób „skorupkę” można napełnić musem i podać jako przekąskę lub wypełnić warzywami czy ryżem i podać jako przystawkę lub wegetariańskie danie główne.
O czym należy pamiętać używając wyciskarkę do cytrusów
1. Najpierw należy zamontować zbiornik i sitko, a następnie założyć stożek. Dopiero potem można zamocować wyciskarkę na napędzie szybkich obrotów, znajdującym się w tylnej części robota 2. Po włączeniu urządzenia należy umieść połówkę owocu na stożku, przytrzymywać ją cały czas i lekko przyciskać.
Porady i wskazówki
1. Zanim przystąpisz do wyciskania, przekrój na połówki wszystkie owoce.
2. Przy dużych ilościach owoców, należy je wyciskać partiami, wyłączając urządzenie co 2-3 minuty.
3. Wyciskarkę ze stali nierdzewnej najlepiej używać, przy prędkości ustawionej w pozycji 2, a wyciskarkę ze stożkiem plastikowym, przy prędkości ustawionej w pozycji 4.
4. Gotowy sok warto przelać do innego naczynia, aby nie dotykał do spodu sitka podczas dalszego wyciskania.
Młynek uniwersalny
Młynek to idealna wielofunkcyjna przystawka służąca do wszystkich kłopotliwych lub czasochłonnych czynności, niezbędnych podczas przygotowywania potraw. Przy jego pomocy można posiekać lub zmielić twarde składniki takie, jak przyprawy. Twarde ostrze sprawia, że doskonale spisuje się w roli mini-blendera.
Pojemnik młynka wykonany jest ze szkła, aby nie pochłaniał zapachów mielonych składników.
ZOBACZ FILM
Siekanie
Młynek wyposażony jest w bardzo ostre ostrze, które idealnie sieka ilości zbyt duże do siekania ręcznego, a zbyt małe, aby warto było uruchamiać inne przystawki Kenwood Cooking Chef’a. Młynek świetnie spisuje się w roli mini-blendera. Jest idealnym urządzeniem do siekania niewielkich ilości świeżych ziół, czosnku czy cebuli. Cebulę należy obrać i pokroić w ćwiartki przed włożeniem do młynka.
Przy pomocy młynka można sprawnie posiekać lub zmielić orzechy np. przed dodaniem do ciasta, do masy na herbatniki czy też do dekoracji deserów.
Jeżeli do przyrządzanej potrawy potrzeba jednej lub dwóch łyżek bułki tartej, lepiej skorzystać z młynka, zamiast wyjmować i instalować blender czy malakser.
Mielenie
Młynek może drobno lub grubo zmielić całe ziarna przypraw – idealnie znajdzie zastosowanie podczas przyrządzania curry i marynat. Grubo zmielone ziarna czarnego pieprzu świetnie pasują do przyprawienia steku, kotletów drobiowych lub jako dodatek do masy na kiełbasę. Natomiast drobno zmielone przyprawy będą idealne do marynat i tradycyjnego doprawiania potraw.
Aromat i smak świeżo zmielonej kawy jest niepowtarzalny. Młynek umożliwia zmielenie nawet niewielkiej porcji kawy, tylko na
jedną filiżankę – drobno do ekspresów przepływowych, średnio do ekspresów ciśnieniowych, dzbanków do parzenia kawy i ekspresów automatycznych.
Młynek w roli mini-blendera perfekcyjnie nadaje się do miksowania niewielkich ilości składników, które zginęłyby w przepastnym kielichu pełnowymiarowego blendera. Przy jego pomocy przygotowanie musów owocowych, sosów, zupek dla niemowląt, past curry i mieszanek rozmaitych przypraw, a także masła orzechowego, sosu pesto czy dressingów do sałatek zajmuje zaledwie chwilę.
Młynek to szybki sposób na przygotowanie wyśmienitej marynaty do mięs, drobiu lub ryb. Wystarczy 1 obrany ząbek czosnku,
1 mała papryczka chilli, 2 łodyżki zielonej pietruszki, 45ml (3 łyżki) soku cytrynowego i 30ml (2 łyżki) oliwy z oliwek włożyć do młynka
i miksować przez kilka sekund. Gotową miksturą można posmarować filety rybne, mięso na kebab, kotlety wieprzowe lub piersi kurczaka. Tak przygotowane mięso, warto pozostawić na pewien czas w marynacie, a następnie rozpocząć przepyszne
grillowanie lub pieczenie.
W komplecie z młynkiem znajdują się 3 szklane słoiki z zakrętkami, w których można przechowywać świeżo zmielone składniki. Niewątpliwą zaletą słoików jest materiał, z jakiego są wykonane, ponieważ szkło nie pochłania nawet bardzo silnych zapachów, takich jak zapach czosnku czy innych aromatycznych przypraw.
O czym należy pamiętać używając młynka
1. Młynka nie wolno przepełniać. Składniki można dodawać tylko do linii oznaczającej maksymalny poziom zawartości.
2. Przed włączeniem młynka należy sprawdzić czy gumowa uszczelka jest właściwie założona na module z ostrzem. Uszczelka zapobiega wyciekaniu płynów z komory młynka. Następnie na komorę młynka należy założyć moduł z ostrzem i zakręcić.
3. Młynek uniwersalny należy obsługiwać przy maksymalnej prędkości, o ile przepis nie mówi inaczej.
Waga elektroniczna
Waga elekttroniczna. Waży z dokładnością do 2 g z możliwością tarowania. Na szklaną szalkę nałożona jest gumowa, antyposlizgowa podkładka pasująca do mis robotów Major i Chef. Maksymalny poziom ważenia - 8 kg.
Creaming Beater
The innovative plastic body and removable wiper of the Major-sized Creaming Beater make for a fast working tool that's perfect for the most delicate cake mixes and toppings. Its pliable wings work around the sides of the bowl to ensure an even consistency throughout the mix. It is also heat resistant to work with the Cooking Chef and comes with two wipers so it can be used for sweet or savoury.
- Blender kielichowy Z blenderem
- Moc 1500W
- Pojemność blendera kielichowego 1.5l
- Pojemność misy roboczej 6.7l
- Regulacja obrotów Płynna
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu