Viking Bluza męska Alpine Szara r. XL (730/20/4330/08/XL)
- Kaptur: Z kapturem
- Kolor: Szary
- Zobacz pełną specyfikację
Techniczna męska bluza sportowa z kapturem
Model Alpine Man zainteresuje mężczyzn, którzy lubią aktywny tryb życia i często spędzają wolny czas przemierzając górskie ścieżki. Jest idealnym okryciem na chłodne, wietrzne czy wilgotne dni. Wysoka elastyczność materiału nie krępuje ruchów, doskonale dopasowuje się do sylwetki, przez co komfort użytkowania spełnia najwyższe oczekiwania. Materiał, w newralgicznych miejscach: na ramionach i łokciach został dodatkowo wzmocniony. Wzory kolorystyczne przełamane są kontrastowymi zamkami zamykającymi kieszenie. Pojawiły się w tym modelu również elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo w nawet w warunkach ograniczonej widoczności w w terenie. Pary lubiące dopasowywać swoje stroje powinny się zainteresuje bluza w wersji damskiej Alpine Lady.
Główne zalety:
- materiały zewnętrzne 100% Polyester
- wysoka elastyczność
- lekka i szybkoschnąca
- odblaskowe elementy
- elastyczny pas biodrowy i mankiety
- mankiety z otworami na kciuk
- kieszenie zapinane na zamek
Dostępne kolory:
- 09 (czarna)
- 08 (szara) NOWOŚĆ!
- 15 (niebieska)
- 34 (czerwona) OSTANIE SZTUKI!
Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XL
Kod produktu: 730/20/4330
Viking
Bogata oferta
Firma Viking to jednocześnie dystrybutor światowych marek sportowych oraz twórca własnych produktów. Początkowe kolekcje obejmowały tylko rękawice narciarskie i snowboardowe, z czasem oferta znacznie się poszerzyła. Obecnie Viking proponuje takie produkty jak czapki, bandany, kurtki oraz bieliznę termoaktywną, a także kije trekkingowe i wiele innych artykułów służących sportowcom.
Niezwodność ceniona przez profesjonalistów
Produkty firmy Viking zyskały szerokie grono zwolenników zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. W latach 2006-2010 marka nawiązała współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim. Znani sportowcy tacy jak Adam Małysz oraz Justyna Kowalczyk docenili niezawodność artykułów marki Viking.
Tajemnica sukcesu firmy to przede wszystkim świetna jakość produktów, która jest najważniejsza podczas uprawiania sportów. Dobór odpowiednich materiałów oraz staranność wykonania składają się na trwałość i komfort użytkowania wszystkich produktów oferowanych przez markę Viking. Połączenie doświadczenia oraz innowacyjnych technologii, a także aktualnych trendów w modzie sportowej sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie w bogatej ofercie producenta.
- Kaptur Z kapturem
- Kolor Szary
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu